Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Миргороді відбулася творча зустріч з Олександром Печорою

11 квітня студенти Університету третього віку відвідали творчу зустріч з Олександром Андрійовичем Печорою – українським поетом, гумористом, піснярем під назвою «Любові повінь». Поетичний талант знаного посульського митця вдало поєднується з пісенним. Його твори торкають такі струни душі, які не здатна зачепити жодна інша музика. Адже вони наповнені самобутніми мотивами рідного краю і ліричною пісенною поезією.

Про це повідомили у Миргородській міськраді.

Олександр Андрійович має півтора десятка цікавих і різноманітних книжок, йому навіть вдалося видати власний співаник. Вже багато пісень на глибокі ліричні тексти цього поета збагатили репертуар як самодіяльних, так і професійних колективів та виконавців. Співають їх і юні аматори, і заслужені артисти України. Його вірші по самі вінця душі наповнені саме щирою любов’ю до рідного краю й неповторністю його творчого стилю. Пісенні тексти дуже різнобарвні: від тонкої лірики кохання – до бадьорих жартівливих акордів.

Зустріч пройшла у теплій і щирій атмосфері. Чудові пісні на слова Олександра Печори у виконанні Леокадії Черненко та Ірини Карач створили ліричну, святкову і романтичну атмосферу. Підопічні Територіального центру отримали велике задоволення від творчої зустрічі. Хочеться побажати Олександру Андрійовичу подальших творчих успіхів, натхнення, професійності, наснаги, щоб його твори не ставали одноденками, а жили дуже довго, поділилися враженнями учаснки зустрічі.