Ви тут:
Суспільство Україна 

У Мінську домовились про Великоднє перемир’я на Донбасі

У Мінську Тристороння контактна група по Донбасу заявила про необхідність оголошення великоднього перемир’я

Про це заявив спецпредставник ОБСЄ в ТКГ по ситуації на Донбасі Мартін Сайдік, повідомляє Еспресо.TV з посиланням на “Белта”.

Обговорення загальної ситуації з безпекою і підготовка до оголошення перемир’я з нагоди великодніх свят склали основу на засіданні робочої групи з безпеки, йдеться у повідомленні.

“У підсумку ТКГ зійшлася в думці про необхідність оголошення перемир’я і домовилася провести додаткову відеоконференцію 18 квітня для його остаточного узгодження. Досвід показує, що для ефективного і довгострокового перемир’я найголовніше – це політична воля сторін. При її наявності це зробити нескладно”, – зазначив Сайдік.

Повідомляється. що підгрупа обговорила додаткові заходи щодо забезпечення безпеки та гуманітарного розмінування. Учасники ж економічної робочої групи висловили занепокоєність ситуацією, яка виникла на початку місяця навколо компанії “Вода Донбасу” у зв’язку з перебоями в електропостачанні.

Сайдік закликав сторони конфлікту забезпечити безпеку і стале функціонування як компанії “Вода Донбасу”, так і всіх інших життєво важливих об’єктів цивільної інфраструктури.