Ви тут:
Суспільство Україна 

У Мінкультури відзначили лауреата та дипломантів спеціальних відзнак премії імені Гоголя

1 квітня, в день 210-ї річниці  з дня народження  Миколи Васильовича Гоголя, в Міністерстві культури України відбудеться відзначення лауреата та дипломантів спеціальних відзнак Премії імені М.В. Гоголя в 2019 році.

Заступник Міністра культури України Юрій Рибачук  зазначив, що цього року вже вчетверте  вручають Премію імені М.В.Гоголя за найкращі літературно-мистецькі твори, що наслідують традиції творчості великого письменника, збагачені концептами історичної романістики, містицизму, сатири та утверджують національну самоідентифікацію, повідомляє прес-служба Міністерства культури України.

За його словами, Мінкультури доклало значних зусиль для того, щоб  підняти  Премію імені М.В. Гоголя на новий, престижний рівень – оновило її Положення, змінило склад Комітету, було суттєво збільшено матеріальне наповнення премії.

За словами членів Комітету,  більшість книжок, які були подані на отримання  Премії можуть похвалитися високою якістю, що захоплює увагу,  а також відзначили багату різноманітність та різножанровість творів.

Цьогорічним лауреатом Премії імені М.В. Гоголя більшістю голосів Комітету з присудження премії було обрано – Власенко Ірину Володимирівну за книжку «Чужі скарби».

На здобуття Премії імені М.В. Гоголя 2019 року було подано багато цікавих робіт, які викликали жваві в обговорення  та дискусію серед членів Комітету  з присудження премії, та було прийнято рішення також відзначити спеціальними дипломами –  Доляк Наталію Юріївна за книжку «Шикарне життя у Вупперталі» та Чорногуза Олега Федоровича за книжку «Гроші з неба, або Самогубець за покликанням».

Подяку Комітету за високу професійність  та якісно підготовлене видання  отримало ТОВ «Видавництво «Віват».