Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці зареєстрували 23 випадки хвороби Лайма

У Кременчуці минулого року було зареєстровано 23 випадки хвороби Лайма. На цьому наголосили під час засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Як повідомили у Кременчуцькій міськраді, у порівнянні з 2017 роком кількість осіб, які захворіли на тяжку недугу, що переноситься кліщами, зросла на 8 хворобу. Окрім того, збільшилася і кількість осіб, які звернулися за медичною допомогою з приводу нападів кліщів. Минулого року таких звернень було зареєстровано 350, із них 148 – по дитячому населенню.

Як зазначила спеціаліст міського відділу Держпродспоживслужби Надія Резнікова, минулого року в переважній більшості кліщі кусали кременчужан за межами міста. Вона також наголосила на тому, що активна фаза в діяльності кліщів припадає на період із середини квітня до початку жовтня. Саме в цей час населення також надає перевагу відпочинку на природі. Щоб попередити виникнення подібних випадків, пов’язаних з нападами кліщів на людей, минулого року в місцях масового відпочинку міста проводилася робота з санітарної обробки зелених насаджень. Така робота продовжуватиметься і цього сезону. В дні проведення санобробки зелених насаджень у парках і скверах міста встановлюватимуться тимчасові обмеження на прогулянки. Про це громадян інформуватимуть напередодні.