Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці провели флеш-моб, аби розповісти містянам про збір коштів задля порятунку дітей із серцевими недугами (ВІДЕО)

Цими вихідними волонтери благодійної акції «Серце до серця» провели благодійний флеш-моб «Дитяче серденько, живи», щоб розповісти міським жителям про збір благодійних коштів задля порятунку дітей із серцевими недугами, який триватиме в місті з 1 квітня по 4 травня.Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Цьогоріч за зібрані кошти планують придбати для Міського пологового будинку сучасне кардіообладнання. Волонтери відзначають, що вже в перші дні проведення акції кременчужани активно цікавилися цілями благодійного заходу, залюбки до нього долучалися.

Нагадаємо, що 1 квітня у Кременчуці стартувала благодійна акція «Серце до серця», яка  започаткована однойменним Всеукраїнським благодійним  фондом. Кременчук долучається до цієї акції 11 рік поспіль. Організаторами акції «Серце до серця» є Молодіжний Парламент Кременчука,  Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, управління у справах сім`ї та  дітей виконкому міської ради, Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця», а незмінними партнерами – управління молоді та спорту, управління охорони здоров’я та департамент освіти виконавчого комітету Кременчуцької міської ради. 

За інформацією медиків, на обладнанні, придбаному за зібрані кошти в рамках усіх попередніх акцій «Серце до серця», було  надано допомогу 5 тис. 269 діткам із вадами здоров’я.