Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці почали виписувати електронні рецепти на медпрепарати

З 5 квітня в Центрах первинної медико-санітарної допомоги Кременчука розпочали виписувати електронні рецепти на медпрепарати, які входять до переліку «Доступних ліків».

Електронний рецепт на ліки за програмою «Доступні ліки» виписується виключно в електронній системі охорони здоров’я. Виписувати такі рецепти можуть всі лікарі первинної ланки, які працюють у медзакладах-партнерах Національної служби здоров’я України. Варто відмітити, що  електронні рецепти виписуються тим пацієнтам, які підписали декларацію з сімейними лікарями на медичний супровід і є учасниками програми «Доступні ліки». Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Медики відмічають, що електронні рецепти є слушною альтернативою паперовим рецептам, які інколи доводиться переписувати з різних причин.  Вони є зручними і для пацієнтів, і для лікарів. Під час візиту пацієнта лікар відкриває його медичну карту в своїй медичній інформаційній системі і розпочинає або продовжує його медичний епізод.

За кілька днів електронні рецепти виписали більше 30 кременчужанам. Придбати ліки за такими рецептами безоплатно або з незначною доплатою пацієнти можуть у тих аптеках, які є учасниками програми «Доступні ліки» та які уклали угоду з Національною службою охорони здоров’я України. На сьогодні 38 кременчуцьких аптек отоварюють електронні рецепти.