Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці перевірять човнові станції

Сьогодні на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Кременчуцької міськради розглядалося питання про вимоги законодавства України щодо введення в експлуатацію баз для стоянок маломірних суден та їх використання. За інформацією начальника водної поліції Кременчуцького відділу поліції ГУ Національної поліції в Полтавській області Олега Стешенка, з початку цього року на Полтавщині сталося три надзвичайні події, коли з човнових станцій Кобеляцького району, Кременчука та Горішніх Плавнів з порушенням правил користування водними об’єктами було випущено маломірні човни. Це призвело до загибелі 9 осіб.

Читайте також: У Кременчуці на Дніпрі перекинувся човен з п’ятьма людьми

Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Олег Стешенко наголосив, що керівники човнових станцій повинні виконувати покладені на них обв’язки, слідкувати за дотриманням вимог Водного кодексу України та Правил користування водними об’єктами для плавання на маломірних (малих) судах Полтавської області, зокрема і тим, щоб на воду у човнах не виходили люди у стані алкогольного та наркотичного сп’яніння.

Читайте також: На Полтавщині перекинувся човен з трьома рибалками, один загинув

Заступник міського голови Кременчука Валерій Декусар зазначив, що до кінця квітня у Кременчуці спеціальною комісією до початку навігації, 25 квітня, як і у минулі роки, буде проведено перевірку всіх човнових станцій, особлива увага приділятиметься наявності та комплектації рятувальних постів з постійним чергуванням осіб, які здійснюють контроль за безпечним користуванням громадянами плавзасобами. Якщо човнова станція не буде готова, то вона не отримає допуск до роботи.