Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство 

У Бутенківській ОТГ відкрили оновлений сервісний центр МВС

Впевнений прогресивний поступ демонструє єдина об’єднана громада у великому Кобеляцькому районі. Доволі молода ще Бутенківьска ОТГ постійно покращує життя мешканців, впроваджуючи різноманітні новації.

Протягом минулого року в громаді відкрили швейний цех, який надав роботу більше ніж трьом десяткам місцевих жителів. Також в червні 2018-го тут розпочав свою роботу «Центр безпеки громадян», повідомляє Полтавський Центр розвитку місцевого самоврядування.

Цього разу в Бутенках урочисто відкрито оновлений сервісний центр Міністерства внутрішніх справ України. Він став восьмим у списку сервісних центрів МВС нового зразку на Полтавщині. Дякуючи оновленню, мешканці зможуть отримати послуги із реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, видачі та заміни посвідчення водія, довідок про відсутність судимостей тощо.

«Наближення якісних послуг до мешканців – це одне з головних досягнень реформи децентралізації. Громада, очолювана Миколою Скрильником нині переконливо демонструє справжні переваги реформи децентралізації»,- говорить Геннадій Фасій, радник з питань муніципальних послуг Полтавського ЦРМС.