Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Тимчасове відсторонення керівника Рибпатруля необхідне для прозорості розслідування, – Роман Товстий

В.о. голови Полтавської ОДА Роман Товстий прокоментував ситуацію з тимчасовим відстороненням керівника обласного Рибоохоронного патруля Оксани Кулинич. Він впевнений, що це допоможе провести об’єктивне та прозоре досудове розслідування щодо управління.

Роман Товстий висловив свою позицію щодо тимчасового відсторонення керівника обласного Рибоохоронного патруля Оксани Кулинич від виконання обов’язків. Він стверджує, що такі дії необхідні для об’єктивного та прозорого досудового розслідування, повідомляють у Полтавській ОДА.

— Робота управління продовжується у звичайному режимі. Впевнений, що проведення розслідування ніяким чином не вплине на її ефективність. Ми чекаємо на справедливий та об’єктивний результат дій правоохоронців. Зі свого боку теж контролюватимемо цей процес. Наш головний принцип — щоб будь-яка діяльність у Полтавській області здійснювалася у рамках закону— говорить Роман Товстий.

Нагадаємо, прокуратура Полтавської області із співробітниками СБУ та Держрибагентства припинили роботу підпільних риболовецьких бригад. За версією правоохоронців з бракон’єрами співпрацювали інспектори Полтавського рибоохоронного патруля.