Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Стратегія розвитку Полтавської області до 2027 року: в ОДА відбулось перше засідання Керівного комітету (ФОТО)

12 квітня, під головування директора Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Інни Іщенко, відбулось перше засідання керівного комітету з розробки Стратегії розвитку області до 2027 року.

За участі керівників структурних підрозділів облдержадміністрації, Громадської ради, вищих навчальних закладів, обговорили план подальших дій з розробки головного документу області – Стратегії розвитку на наступний період. Враховуючи, що діюча Стратегія розрахована на період до 2020 року, відповідно до доручення Мінрегіону, облдержадміністрація має забезпечити розробку регіональної стратегії на наступний період та затвердити її до кінця поточного року.

Розробка стратегії цьогоріч базуватиметься на принципі Smart-спеціалізації, а отже буде спиратися на поєднанні 4 секторів: влади, науки, бізнесу та громадськості.

На сьогодні вже сформовано попередній склад робочої групи з розробки, до її складу увійшли 87 осіб, з яких 33 – представники бізнесу, 39 – органів влади.

– Головне завдання – виокремити ті особливості, які якісно вирізняють нашу область з-поміж інших та стимулювання яких забезпечить всебічний позитивний вплив на розвиток регіону. Ми зібралися сьогодні, в першу чергу, щоб опрацювати положення про робочу групу, проглянути графік роботи та проведення засідань, а також попередній склад робочої групи. Всі пропозиції та доповнення наш Департамент чекає до 25 квітня 2019» – зазначила Інна Іщенко.

За пропозицією присутніх, зараз Департамент опрацьовує можливість проведення загального інформаційного заходу з учасниками робочої групи, аби шляхом «мозкового штурму» виокремити основні візії та вектори майбутнього документу.