Ви тут:
Суспільство Україна 

Стартував прийом заявок на Global Teacher Prize Ukraine

Global Teacher Prize Ukraine – це щорічна національна премія для вчителів-агентів освітянських змін. Премія покликана відзначити досягнення вчителя не лише щодо своїх учнів, а й щодо суспільства, та підкреслити важливість педагогів в Україні.

Національну премію засновано в 2017 році ГС “Освіторія” після підписання меморандуму з фондом Varkey GEMS Foundation.

11 квітня оголосили старт прийому заявок на Global Teacher Prize Ukraine 2019, інформує Освіторія. Подати заявку на участь у премії можна за посиланням: https://apply.globalteacherprize.org.ua/signup. А номінувати улюблених вчителів — тут:https://apply.globalteacherprize.org.ua/nominate

Цього року переможець премії отримає рік безкоштовного навчання, поїздку в Дубай на Global Education and Skills Forum 2020 та головний грошовий приз – 250 000 гривень. Окрім того, цьогоріч вперше передбачено додатковий приз для школи, де працює переможець, – сучасну бібліотеку зі зручними робочими місцями та комп’ютерним обладнанням.

Цього року найкращого вчителя України оберуть серед десяти фіналістів. До експертного журі національної премії увійшли голова «Освіторії» Зоя Литвин, телеведуча та куратор премії Наталія Мосейчук, ініціатор і натхненник освітнього руху EdCamp в Україні Олександр Елькін, заступник Міністра освіти і науки Вадим Карандій, переможець Global Teacher Prize Ukraine 2018 Олександр Жук та ще двоє членів журі, що стануть відомі вже скоро, повідомляє МОН.

поширити новину: