Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Стало відомо ім’я переможниці конкурси краси у Полтаві (ФОТО)

Олександра Тютюнник виборила головну корону конкурсу “Міс УМСА”, який щорічно проходить на базі Української медичної стоматологічної академії.

Як розповіли у виші, за перемогу у щорічному конкурсі краси змагалися 9 учасниць. Друге місце отримала  Тетяна Федоренко, а третє – Єлизавета Берковська.

Я студентка 5 курсу стоматологічного факультету. Цілеспрямована, відповідальна і вперта. Захоплююся співом, танцями, вишивкою, читаю книги. Люблю активний відпочинок: лижі, фігурне катання. Не уявляю свого життя без цього. Хочу подорожувати і побачити найкрасивіші місця на планеті. Обожнюю дітей, три літа працювала з дітьми різного віку в оздоровчих таборах. Мрію стати дитячим стоматологом, до якого діти захочуть йти”, – розповіла перед конкурсом переможниця.

Нагадаємо, минулого року «Міс УМСА-2018» стала Тамара Лохматова.

Довідково. УМСА – Українська медична стоматологічна академія — вищий державний навчальний заклад України, провідний державний ВНЗ із підготовки лікарів, зокрема лікарів-стоматологів. Розташований заклад у м. Полтава.

Академія нагороджена двома срібними та бронзовою медалями міжнародних виставок навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні — 2001, 2002, 2004».

У червні 2003 року академія взяла участь у рейтингу вищих закладів освіти України «Софія Київська».

За активну роботу з підвищення якості сучасної освіти Українська медична стоматологічна академія нагороджена Дипломом рейтингу вищих закладів освіти.

У номінації «Якість третього тисячоліття» академія нагороджена срібною стелою та дипломом Міжнародного Академічного Рейтингу популярності «Золота Фортуна».