Ви тут:
Відео Кримінал Суспільство 

СБУ затримала антиукраїнського Інтернет-агітатора (ВІДЕО)

Співробітники Служби безпеки України залучені до ООС викрили у Донецькій області антиукраїнського Інтернет-агітатора на дискредитації виборчого процесу Президента України. Про це повідомляє прес-центр СБУ.

Оперативники спецслужби встановили, що мешканка Маріуполя на персональних сторінках заборонених соціальних мереж розміщувала матеріали із закликами до змін державного кордону України. Також зловмисниця популяризувала терористичні організації “Д/ЛНР”.

Напередодні виборів Президента України агітатор у різних групах соцмереж розповсюдила понад дванадцять тисяч повідомлень із закликами до зміни державного конституційного ладу та втручання у виборчий процес.

Діяльність пропагандистки координували куратори з тимчасово непідконтрольної території України. Певну частину матеріалів для розповсюдження в Інтернет-мережі агітатор отримувала від представників так званого “міністерства інформації ДНР”.

Під час обшуку співробітники СБУ виявили у оселі зловмисниці комп’ютерну техніку та мобільні пристрої з матеріалами, що підтверджують протиправну діяльність.

“У межах відкритого кримінального провадження за ч. 1 ст. 110 Кримінального кодексу України фігуранту справи повідомлено про підозру у вчиненні злочину. Тривають слідчі дії для притягнення до відповідальності інших осіб, причетних до протиправних дій”, – йдеться у повідомленні.