Ви тут:
Кримінал Суспільство 

СБУ викрила на систематичних хабарах підполковника Нацполіції

Співробітники Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ викрили на систематичних хабарах заступника начальника відділу Управління превентивної діяльності Головного управління Нацполіції у Києві. Про це повідомляє прес-центр СБ України.

Оперативники спецслужби встановили, що підполковник поліції організував механізм вимагання грошей від громадян. За різні суми хабарів посадовець сприяв видачі дозвільних документів на придбання, носіння та зберігання зброї поза встановленим законом порядком. До незаконної діяльності поліцейський залучив свого знайомого як посередника.

Оперативники спецслужби задокументували, що щоденний “прибуток” посадовця поліції від протиправних дій становив майже дві тисячі доларів США.

Правоохоронці затримали заступника керівника відділу Нацполіції та посередника у службовому кабінеті посадовця під час одержання чергового хабара у розмірі тисяча американських доларів.

“У межах відкритого кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України тривають слідчі дії для притягнення до відповідальності інших осіб, можливо причетних до незаконної діяльності. Спецоперація з викриття зловмисників проводилась спільно з військовою прокуратурою та ДБР”, – йдеться у повідомленні.