Ви тут:
Суспільство Україна 

Сьогодні у Міноборони Дзвін Пам’яті пролунав п’ять разів

Сьогодні, 7 квітня, на території Міністерства оборони України відбувся щоденний ранковий церемоніал вшанування військовослужбовців Збройних Сил України, які загинули цього дня внаслідок російської збройної агресії на Сході України.

У пам’ятному заході взяли участь рідні та близькі героїв, керівництво Міноборони України, офіцери та працівники структурних підрозділів Міністерства оборони та Генерального штабу ЗС України, військовослужбовці Київського гарнізону, курсанти.

Сьогодні, 7 квітня, Дзвін Пам’яті пролунав п’ять разів.

У 2015 році в цей день російська збройна агресія забрала життя трьох мужніх військовослужбовців. Це — старший солдат Гуменюк Віктор Олександрович, солдат Тимко Олег Миколайович, солдат Ммр’янович Борис Станіславович.

Цього дня у 2016 році від підступного російського окупанта загинули двоє наших захисників. Це — солдат Животенко Костянтин Миколайович та сержант Чуріков Валентин Миколайович.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять захисників України, які ціною власного життя виборювали волю і незалежність нашої держави від російської збройної окупації та поклали квіти до Стели.