Сьогодні розпочнеться фінальна серія чемпіонату України з хокею

За перемогу позмагаються “Донбас” та “Дніпро”.

Як розповіли в УХЛ, 2 квітня в Дружківці стартує фінальна частина розіграшу чемпіонату Української хокейної ліги – Парі-Матч між чинним чемпіоном України «Донбасом» і новоствореним херсонським «Дніпром». Відзначимо, що фінал плей-оф пройде до чотирьох перемог однієї з команд.

До фіналу донеччани підійшли з першим місцем в регулярному чемпіонаті і з впевненою перемогою в півфінальній серії над «Білим Барсом» з рахунком 4: 1. «Дніпро», в свою чергу, завершив “регулярку” на третьому місці і його шлях до фіналу лежав через чвертьфінал з «Крижаними Вовками» (рахунок у серії 2: 0) та півфінал з «Кременчук» (рахунок у серії 4: 3) .

У регулярному чемпіонаті ці команди провели 8 очних поєдинків, в яких команди записали на свій рахунок по 4 перемоги. Однак загальний рахунок зустрічей «Донбас» залишив за собою – 21:17. А ось статистика кидків фактично дорівнює – 280:250 на користь донецької команди.

Найрезультативнішими для команди Сергія Вітера ставали другі і треті періоди, в яких донеччани відправили у ворота «Дніпра» по 8 шайб. Ще 4 голи довелося на перші періоди, а також один точний кидок в овертаймі.

У «Дніпра» результативними були треті періоди зустрічей – за останні 20 хвилин у воротах донеччан виявилося всього 8 шайб. За перші і другі двадцятихвилинки “щуки” відзначилися по 4 рази, а також закинули одну шайбу в овертаймі.