Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Рятувальники Полтавщини закликають громадян не палити листя та траву

З метою попередження виникнення численних пожеж на відкритій території, фахівці обласної Служби порятунку «101» Полтавської області посилюють роз’яснювальну роботу з громадянами. Зокрема, рятувальники проводять профілактичні рейди, під час яких закликають громадян не провокувати пожежі у природних екосистемах Полтавської області.

Так, за останні кілька днів співробітники ДСНС провели профілактичні бесіди з мешканцями міст Полтава, Решетилівка, Новосанжарського, Гадяцького, Шишацького та Великобагачанського районів, повідомили у ГУ ДСНС в Полтавській області.

Під час спілкування з громадянами рятувальники роз’яснювали правила пожежної безпеки, закликали не спалювати суху траву, сміття, очерет, гілля тощо. Такі дії не лише шкодять екосистемі краю, але й полум’я може поширитися на приватне майно людей. Крім того, фахівці Служби порятунку «101» наголошували, що пожежі на відкритій території несуть небезпеку і для водіїв, адже внаслідок задимленості від багать на автодорогах погіршується видимість, що може стати причиною дорожньо-транспортних пригод. Також, рятувальники звертали увагу громадян і на відповідальності згідно чинного законодавства за самовільне випалювання рослинності або її залишків, розпалювання вогнищ та застосування відкритого вогню в лісових масивах. Наостанок, фахівці ДСНС вручали тематичні листівки з основними правилами пожежної безпеки.