Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Ректор полтавського педуніверситету професор Микола Степаненко зустрівся з гравцями волейбольної команди «Полтавчанка»

Ректор ПНПУ імені В. Г. Короленка Микола Степаненко зустрівся з гравцями, тренерами та керівництвом волейбольної команди «Полтавчанка». Професор Степаненко запросив команду, щоб привітати із очікуваною і заслуженою перемогою у Чемпіонаті з волейболу серед жіночих команд України сезону 2018 – 2019 року.

Про це повідомляє сайт вишу.

Микола Іванович підкреслив, що жіноча волейбольна команда була створена в 2001 році під керівництвом старших викладачів Анатолія Воліченка та Олександра Кириленка. За цей час вона пройшла складний професійний шлях: від аматорів студентської ліги до бронзових призерів національної першості. Ректор подякував керівництву команди, тренерам, гравцям за успішне представлення Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка на спортивних аренах України та побажав подальших перемог і підвищення в класі.

Головний тренер Анатолій Воліченко наголосив, що у Фіналі чотирьох полтавська команда змагалися з достойними суперниками: харківською команда «ХОВУФКС», житомирським «Поліссям» та запорізькою командою «Орбіта-Спортінтернат». У напруженій спортивній боротьбі нашим гравцям вдалося вибороти бронзові нагороди.

Студентка-магістрантка факультету фізичного виховання Марина Шевчик розповіла про особливості тренувального процесу, про перипетії спортивної боротьби, про психологічний мікроклімат у команді, подякувала викладачам і керівництву університету за постійну підтримку. Марина визнана кращим центральним блокуючим гравцем ХХVII Чемпіонату України з волейболу (нагадаємо, що цей титул спортсменка завойовує другий рік поспіль).

Колектив Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка пишається своєю улюбленою командою, її здобутками та бажає подальших спортивних звершень.