Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Прокуратура Полтавщини вимагає повернути у держвласність ділянки лісу вартістю майже 400 тис. грн

Прокуратура встановила, що у 2012 році Решетилівська райдержадміністрація надала розпорядження, якими передано у приватну власність двом громадянам земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства. На виконання розпоряджень видали державні акти на право приватної власності на земельні ділянки, інформує прес-служба прокуратури Полтавської області.

Зібрані матеріали підтверджують, що зазначені ділянки відносяться до земель лісогосподарського призначення і їх передача у власність відбулася з порушенням ст.19,20,56,57,118 Земельного кодексу України, ст. 12,57 Лісового кодексу України.

Зокрема, Решетилівська районна державна адміністрація всупереч законодавчо визначеного порядку, з перевищенням наданих повноважень, надала земельні ділянки попередньою вартістю майже 400 тис. грн лісогосподарського призначення у власність для ведення особистого селянського господарства без зміни цільового призначення, відповідних погоджень, розроблення проекту землеустрою та проходження ним обов’язкової експертизи землевпорядної документації.

“З метою усунення виявлених порушень, прокуратурою Полтавської області на захист інтересів держави направлено до суду два позови про скасування розпоряджень Решетилівської районної державної адміністрації, визнання недійсними державних актів на право приватної власності та витребування земельних ділянок з незаконного користування”, – йдеться у повідомленні.