Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Прокуратура Полтавщини виграла у суді справу проти перевізника

За позовною заявою прокуратури суд зобов’язав перевізника сплатити до держбюджету майже 16 тис. грн за руйнування автомобільних доріг під час перевезення вантажу великоваговим транспортом. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області.

За результатами документального габаритно-вагового контролю Укртрансбезпека виявила факт перевезення великоваговим транспортом вантажу із перевищенням вагових параметрів, визначених Правилами дорожнього руху України, без відповідного дозволу, виданого Державтоінспекцією або документа про внесення плати за проїзд великовагових транспортних засобів та нараховано плату за проїзд в сумі 486 євро, що відповідно до офіційного курсу, встановленого Національним банком України на день проведення розрахунку, еквівалентно майже 16 тис. грн.

Поряд із цим прокуратура з’ясувала, що перевізник визначу контролюючим органом плату за проїзд в добровільному порядку і в установлені законодавством строки не сплатив, а тому вона набула статусу заборгованості перед Державним бюджетом України.

“Прокуратурою Полтавської області до суду подано позовну заяву про стягнення з перевізника майже 16 тисяч гривень плати за проїзд автомобільними дорогами загального користування великоваговим транспортним засобом, вагові та/або габаритні параметри якого перевищують нормативні вимоги. Рішенням суду позовну заяву задоволено в повному обсязі”, – йдеться у повідомленні.