Ви тут:
Суспільство Україна 

Проїзд у міському транспорті Івано-Франківська можна оплатити через SMS, на черзі — Житомир і Вінниця

Українські оператори мобільного зв’язку Vodafone, Київстар та lifecell оголосили про запуск у Івано-Франківську оплати проїзду в міському транспорті за допомогою SMS. Послуга доступна відсьогодні, 3 квітня 2019 року, в тролейбусах і комунальних автобусах міста, інформує itc.ua.

Для того, щоб здійснити SMS-оплату за проїзд, необхідно, щоб на балансі абонента була достатня сума коштів. Скористатися послугою можуть тільки абоненти передплаченого зв’язку. Додаткову плату за відправку SMS оператори не стягують, з мобільного рахунку списується тільки сума вартості квитка.

Інструкція по користуванню послугою SMS-оплати розміщена у всіх салонах тролейбусів і автобусів Івано-Франківська. Пасажирам потрібно вибрати потрібний код (загальний або пільговий) з таблиці в інструкції і відправити його в SMS-повідомленні на номер 877. Після цього пасажир отримає SMS-підтвердження оплати з унікальним кодом та інформацією про тип придбаного квитка.

Всі абоненти lifecell незалежно від моделі мобільного пристрою тепер зможуть здійснити оплату проїзду в автобусах і тролейбусах Івано-Франківська, відправивши SMS з кодом маршруту на номер 877. Івано-Франківськ став другим містом після Львова, де оператор запустив відповідну послугу. SMS-квиток – це швидко, зручно і екологічно — адже тепер, отримавши код в SMS, пасажиру вже не потрібен звичайний паперовий квиток. Абоненти lifecell у Львові менш ніж за місяць продемонстрували, що така послуга дійсно актуальна для жителів міст — кількість SMS-оплат з моменту старту послуги зросла в 6 разів.

“Раніше Vodafone, Київстар та lifecell одночасно запустили послугу SMS-оплати проїзду у львівському електротранспорті. Найближчим часом оператори планують приєднати до даної системи оплати Житомир і Вінницю”, – йдеться у повідомленні.