Ви тут:
Анонс Полтавщина Суспільство 

Прес-конференція з нагоди презентації проекту громадської організації Педагогічний центр «Академія»

3 квітня 2019 року о 13:00 в ОКІА «Новини Полтавщини» відбудеться прес-конференція для представників ЗМІ з метою презентації проекту громадської організації Педагогічний центр «Академія» за фінансової підтримки німецького федерального фонду «Пам’ять. Відповідальність. Майбутнє».

Спікери прес- конференції:
1. Керівник проекту – Говорова Олена Валентинівна
2. Лідер волонтерського загону Педцентру «Академія» – Говорова Олександра
3. Почесний Голова літературної студії ветеранів війни та праці «Червона гвоздика» – Куколенко Лілія Гаврилівна
4. Керівник літературної студії ветеранів війни та праці «Червона гвоздика» – Токар Зинаїда Костянтинівна.

Проект «Пошук осіб, які постраждали від нацизму і досі не отримують соціальної допомоги і піклування,  захист їхніх прав та інтересів, організація місць зустрічі для передачі життєвого та історичного досвіду молоді» стартував на Полтавщині з дистопада 2018 року.

З 2007 року це вже 5-й проект, який реалізує на Полтавщині громадська організація Педагогічний центр «Академія» у тісній співпраці з Полтавською міською спілкою колишніх політичних в’язнів фашистських концтаборів за фінансової підтримки німецького федерального фонду «Пам’ять. Відповідальність. Майбутнє». Тривалість нового проекту – 1 рік.

Його особливістю буде реальна пошукова робота тих людей, які за часів ІІ Світової війни постраждали від нацизму, але на даний момент не значаться в жодних списках організацій, і тому не отримують необхідну державну допомогу.

Основною метою проекту є покращення якості життя віднайдених учасників цільової групи шляхом адвокації та захисту їхніх інтересів, надання необхідної допомоги маломобільним та немобільним жертвам нацизму, встановлення історичного діалогу з молоддю , появом відчуття власної потрібності суспільству.