Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавці мають можливість добровільно здати зброю поліції та уникнути кримінальної відповідальності

Із 01 квітня на Полтавщині стартував Місячник добровільної здачі зброї. Що це означає для громадян, розповіли у Національній поліції Полтавської області.

У визначений термін (з 01 до 30 квітня) особа, яка добровільно здала органам влади зброю (вогнепальну і холодну), бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої, звільняється від кримінальної відповідальності відповідно до ч. 3 ст. 263 Кримінального кодексу України, йдеться у повідомленні.

В іншому випадку – громадянин стає порушником правил їх обігу (користування населенням) і підлягає кримінальній відповідальності відповідно до ч. 1-2 ст. 263 КК України.

Для отримання більш детальної інформації можна звертатися до територіальних відділів (відділень) поліції або дільничних офіцерів поліції за місцем вашого проживання або тимчасового перебування.

Якщо Вам відомі факти незаконного зберігання зброї, боєприпасів або вибухівки громадянами, негайно повідомляйте про це в поліцію (102). Адже неправильне поводження з ними може спричинити фатальні наслідки як для самого порушника, так і для оточуючих.