Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавські волонтери передали на передову пральну машину, ліки, маскувальні сітки та миючі засоби

Волонтери Полтави передали на передову нашим захисникам чергову допомогу. Зокрема, бійцям 30-ї окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького на Світлогірську дугу полтавці відправили пральну машину, миючі засоби, ліки та маскувальні сітки. Для хлопців з полку “Азов” волонтери теж передали ліки та маскувальні сітки.

“Хлопці дуже просили пральну машину, бо їхня, яку ми привозили раніше, потрапила під обстріли і в неї влучив снаряд. Без пральної машинки хлопцям важко, тому ми передали їм нову, більш мобільну. Також хлопці просять води, бо зараз стало вже жарко і 1,5 літри, які їм дають на день, не вистачає”, – розповіла волонтека Наталія Костіна.

Читайте також: 25 бійців з Полтавщини нагородили на передовій “За вірність народу України”

Також вона розповіла, що наразі полтавці збирають допомогу для 35-ої окремої бригади морської піхоти. Вже в суботу волонтери планують передати бійцям холодильник, пральну машину та маскувальні сітки.

“Нам зараз дуже потрібна основа для плетіння маскувальних сіток зеленого кольору. Але на її придбання треба кошти. Також не зайвою буде й допомога – плетіння. Часто у нас також просять привезти ємності для води від 30-50 літрів, вологі серветки, кабель. Ми дуже дякуємо нашими Невтомними бабусями: Мирославі Плешковій , Людмилі Заливчій, Тетяні Корбут за їхню працю. Також щиро вдячні благодійному фонду Олени Коннової та депутату Подільської районної у м. Полтава ради Геннадію Головатенку”, – сказала Наталія Костіна.

Читайте також:Полтавські волонтери передали на фронт пральну машинку, масксітки, ліки та миючі засоби

Допомогу для бійців полтавці можуть передати за адресою: м. Полтава, пров. Хорольський, буд. 3; бібліотека.