Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Не жени!” – чому полтавцям слід берегтися на дорозі (відео)

За даними Патрульної поліції України за 2018 рік в Полтавській області сталося 358 дорожньо-транспортних пригод. Більшість з них сталися через перевищення швидкості водіями, порушення правил проїзду пішохідних переходів, порушення правил проїзду перехресть, керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.

В порівнянні з іншими областями Полтавщина входить в десятку найбільш безпечних областей України для учасників дорожнього руху.

Для зниження рівня аварійності та підвищення безпеки дорожнього руху на території області, зниження рівня дорожньо-транспортних пригод та тяжкості їх наслідків, створення безпечних та комфортних умов для учасників дорожнього руху в області, розроблена обласна Програма підвищення рівня безпеки дорожнього руху.

«Основна мета даної Програми передбачає привернути увагу учасників дорожнього руху до проблеми перевищення швидкості. Тому Управління інфраструктури облдержадміністрації за сприяння обласної ради підтримує соціальну кампанію під гаслом «Не жени!», яка розроблена міністерством інфраструктури України. Адже саме швидкість є одним з основних факторів ризику, який сприяє підвищенню кількості дорожньо-транспортних пригод зі смертельними наслідками. Люди повинні знати, що перевищення швидкості має наслідки для всіх – водіїв, пасажирів, пішоходів та велосипедистів”, – розповів тимчасово виконувач обов’язків начальника Управління інфраструктури Сергій Марчишинець.

У відеороликах соціальної кампанії рятувальник, медик і трунар закликають не квапитися на дорозі та бути уважними, щоб не додавати їм роботи.