Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Назвали переможців обласної виставки-конкурсу «Знай і люби свій край»

На сайті Полтавського ОЦЕВУМу опубліковали офіційні результати обласної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» серед вихованців закладів позашкільної освіти. Цього року вона стала рекордною, адже на участь надіслали роботи 422 вихованці з 38 закладів позашкільної освіти Полтавщини.

Члени журі, засідання якого відбулося 15 лютого, відзначили творчий підхід, високий рівень виконавської майстерності учасників та рекомендували звернути увагу на недопустимість поєднання різних технік в одній роботі.

Вже наприкінці травня роботи переможців направлять до Українського державного центру позашкільної освіти (м.Київ) для презентації нашого краю у Всеукраїнській виставці-конкурсі.


Тож, переможцями виставки-конкурсу «Знай і люби свій край» у 2019 році визначено та буде нагороджено:

Дипломом ГРАН-ПРІ

Розділ «Бісероплетіння»:

Левченко Вікторію – вихованку народного художнього колективу гуртка «Господарочка» Комунального закладу «Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості Полтавської міської ради Полтавської області» (керівник Сидоренко Людмила Іванівна);

розділ «Вироби з соломки»:

Іванюк Поліну – вихованку гуртка «Народна творчість» Шишацького будинку дитячої та юнацької творчості Шишацької селищної ради (керівник Іванюк Людмила Михайлівна);

Коротю Дарину, Тюренко Вікторію – вихованок гуртка виготовлення сувенірів «Творча майстерня» Сенчанського Будинку дитячої та юнацької творчості Лохвицького району (керівник Бакляк Оксана Євгенівна);

розділ «Вироби з тіста, пластиліну, пластики»:

Омельченко Маргариту – вихованку зразкового художнього колективу творчого об’єднання (гуртка) «Художнє ліплення» Комунального позашкільного навчального закладу Кременчуцького міського Будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Близнюк Ірина Олексіївна);

розділ «Вироби із природних матеріалів»:

Рагуліна Дениса – вихованця гуртка «Юні друзі природи» Глобинського районного центру дитячої та юнацької творчості на базі Погребівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів (керівник Гуржій Жанна Анатоліївна);

розділ «М’яка іграшка»:

Окіпняк Юлію – вихованку гуртка виготовлення сувенірів «Творча майстерня» Сенчанського Будинку дитячої та юнацької творчості Лохвицького району (керівник Бакляк Оксана Євгенівна).

Дипломом І ступеня

розділ «Батик»:

Жильцову Марію – вихованку гуртка «Батик» Гадяцького районного Будинку культури (керівник Харагай Наталія Вікторівна);

розділ «Бісероплетіння»:

Ухань Кристину – вихованку гуртка «Бісероплетіння» Пирятинського Центру дитячої та юнацької творчості (керівник Ніколаєва Світлана Степанівна);

розділ «Вітраж»:

Уманець Нелю – ученицю Полтавської дитячої художньої школи (викладач Мотилевич Ірина Сергіївна);

розділ «Вироби з вовни»:

Бойко Діану – вихованку гуртка «Барви природи» Полтавського еколого-натуралістичного центру учнівської молоді (керівник Гудзь Яна Романівна);

Тюльченко Маргариту – вихованку гуртка «Вовняна майстерня» Пирятинського Центру дитячої та юнацької творчості (керівник Дев’яніна Олена Миколаївна);

розділ «Вироби з тіста, пластиліну, пластики»:

Білан Зою – вихованку гуртка «Тістопластика» Сенчанського Будинку дитячої та юнацької творчості Лохвицького району (керівник Журавель Оксана Сергіївна);

Юхименка Володимира – вихованця зразкового художнього колективу гуртка «Творча майстерня «Струмочок» Зіньківського будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Гавриленко Людмила Іванівна);

розділ «Вироби із природних матеріалів»:

Мельник Ольгу – вихованку гуртка «Екодизайн» Полтавського міського центру позашкільної освіти (керівник Орліченко Світлана Володимирівна);

розділ «Вироби із текстильних матеріалів»:

Маслянікову Діану – вихованку гуртка «Виготовлення сувенірів» Кобеляцького будинку дитячої та юнацької творчості імені Миколи Андрійовича Касьяна (керівник Куць Людмила Панасівна);

розділ «Витинання»:

Святелик Аллу – вихованку гуртка «Мистецтво нашого краю» Глобинського районного Центру дитячої та юнацької творчості (керівник Святелик Світлана Леонідівна);

Юхно Софію – вихованку народного художнього колективу студії образотворчого мистецтва «Соняшник» Комунального закладу «Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості Полтавської міської ради Полтавської області» (керівник Юхно Катерина Василівна);

розділ «Вишивка стрічками»:

Смаглюк Валерію – вихованку гуртка «Вишивка стрічками» Чутівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Ропавка Галина Мирославівна);

розділ «Гончарство та художня кераміка»:

Панасенка Анатолія – вихованця гуртка «Чарівна глина» Опішнянського будинку дитячої та юнацької творчості Зіньківського району (керівник Чабан Ірина Михайлівна);

Різник Катерину – вихованку гуртка «Народні ремесла» Лубенського районного центру дитячої та юнацької творчості (керівник Горбенко Олександр Миколайович);

Філоненка Антона – вихованця гуртка «Гончарик» Комунального закладу «Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості Полтавської міської ради Полтавської області» (керівник Григоренко-Громова Вікторія Олексіївна);

розділ «Графіка»:

Білецьку Анастасію – вихованку зразкового художнього колективу гуртка образотворчого мистецтва «Барви» комунального позашкільного закладу «Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання» виконавчого комітету Кременчуцької міської ради (керівник Каратаєва Тетяна Миколаївна);

Суздалєву Анастасію – вихованку зразкового художнього колективу гуртка образотворчого мистецтва «Фенікс» Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді (керівник Малиш Катерина Сергіївна);

Яремко Віту – вихованку гуртка «Юний художник» Великобагачанського будинку творчості дітей та юнацтва (керівник Ярошенко Сергій Миколайович);

розділ «Декоративний розпис, народний живопис»:

Лісову Єлизавету – вихованку гуртка «Юний художник» Глобинсього районного центру дитячої та юнацької творчості (керівник Микитенко Аня Миколаївна);

Романенко Лілію, Ярич Наталію – вихованок гуртка «Декоративний розпис» Комунального закладу «Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості Полтавської міської ради Полтавської області» (керівник Бондаренко Софія Дмитрівна);

розділ «Живопис»:

Будай Марту – вихованку гуртка «Декоративно-прикладне мистецтво» Гадяцького районного Будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Семенюк Антоніна Сергіївна);

Дурданін Олександру – вихованку гуртка «Дім фантазій» Полтавського міського центру позашкільної освіти (керівник Сербіна Марина Анатоліївна);

Карандіну Анну – вихованку зразкового художнього колективу гуртка образотворчого мистецтва «Фенікс» Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді (керівник Малиш Катерина Сергіївна);

розділ «Народна лялька»:

Савченко Ангеліну, Терехову Анастасію – вихованок зразкового художнього колективу гуртка «Творча майстерня «Струмочок» Зіньківського будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Гавриленко Людмила Іванівна);

розділ «Паперова пластика та оригамі»:

вихованців гуртка «Джерело творчості» Будинку дитячої та юнацької творчості Котелевської районної ради за роботу «Моя країна – Україна» (керівник Колевид Леся Олексіївна);

Дяченко Єлизавету – вихованку творчого об’єднання (гуртка) «Квіткова майстерня» Кременчуцького міського будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Кармазина Олена Анатоліївна);

Cобко Анастасію – вихованку гуртка «Квілінг» Пирятинського Центру дитячої та юнацької творчості (керівник Кадура Інна Вікторівна);

Сурмача Давида – вихованця гуртка оригамі «Журавлик» Хорольського районного Центру дитячої та юнацької творчості (керівник Книжова Марина Олександрівна);

розділ «Пап’є-маше»:

Шудрю Ярославу – вихованку гуртка «Рукодільниця» Семенівського будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Кузуб Людмила Анатоліївна);

розділ «Писанкарство»:

Грабовську Ксенію – вихованку зразкового художнього колективу гуртка «Творча майстерня народного декоративно-ужиткового мистецтва «Барвінок» Карлівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Колодяжна Світлана Григорівна);

розділ «Художнє плетіння, ткацтво»:

Колісник Марину – вихованку гуртка «Мистецтво нашого народу» Машівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Реп’ях Оксана Василівна);

розділ «Художнє різьблення по дереву»:

Кухара Ярослава – вихованця гуртка «Різьба по дереву» Чорнухинського Будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Веретельник Олександр Васильович).

Дипломом ІІ ступеня

розділ «Батик»:

Ільченко Маргариту – вихованку гуртка «Батик» Гадяцького районного Будинку культури (керівник Харагай Наталія Вікторівна);

розділ «Бісероплетіння»:

Кириченко Олександру – вихованку гуртка «Чарівний бісер» Центру естетичного виховання м. Миргорода (керівник Дерика Оксана Миколаївна);

Ковтун Ольгу – вихованку гуртка «Здоровий спосіб життя» Глобинського районного центру дитячої та юнацької творчості (керівник Сіріченко Лариса Вікторівна);

розділ «Вироби з вовни»:

Дев’янінy Ірину, Завору Вікторію – вихованок гуртка «Вовняна майстерня» Пирятинського Центру дитячої та юнацької творчості (керівник Дев’яніна Олена Миколаївна);

розділ «Вироби з дерева»:

Корсуна Володимира – вихованця гуртка «Юні дослідники» Шишацького будинку дитячої та юнацької творчості Шишацької селищної ради (керівник Говорун Людмила Іванівна);

розділ «Вироби з тіста, пластиліну, пластики»:

Данильченко Вікторію – вихованку гуртка народної іграшки «Вернісаж» Хорольського районного Центру дитячої та юнацької творчості (керівник Музиченко Наталія Олександрівна);

Кузнецову Богдану – вихованку зразкового художнього колективу гуртка «Творча майстерня «Струмочок» Зіньківського будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Гавриленко Людмила Іванівна);

розділ «Вироби із природних матеріалів»:

вихованок гуртка «Юні друзі природи» Будинку дитячої та юнацької творчості Котелевської районної ради за колективну роботу «Подих літа» (керівник Кольорова Віра Іванівна);

розділ «Вироби із текстильних матеріалів»:

Ляшенко Зоряну, Солопіхіна Назара – учнів Полтавської дитячої художньої школи (викладач Шрамко Ірина Михайлівна);

Надтоку Дарію – вихованку гуртка «Майстерня» Центру естетичного виховання м. Миргорода (Сторожук Тамара Михайлівна);

Черкаську Анну – вихованку гуртка «Виготовлення сувенірів» Кобеляцького будинку дитячої та юнацької творчості імені Миколи Андрійовича Касьяна (керівник Куць Людмила Панасівна);

розділ «Витинання»:

Бандеберю Софію – вихованку гуртка «Юні рослинники» Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді (керівник Шаповалова Аліна Олександрівна);

Юрко Владиславу – вихованку гуртка «Фантазія» Гадяцького районного Будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Кириченко Віта Іванівна);

розділ «Вітраж»:

Слюсарську Дар’ю – ученицю Полтавської дитячої художньої школи (викладач Шрамко Ірина Михайлівна);

розділ «В’язання спицями, гачком»:

Руднєву Вікторію – вихованку гуртка «В’язаний дивосвіт» Позашкільного навчального закладу центру дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради (керівник Михайленко Надія Олександрівна);

розділ «Гончарство та художня кераміка»:

Білокриницьку Валерію – вихованку гуртка «Художня кераміка» Будинку дитячої та юнацької творчості Кременчуцької районної ради (керівник Кулявіна Світлана Петрівна);

Якімцову Аліну – вихованку гуртка «Чарівна глина» Опішнянського будинку дитячої та юнацької творчості Зіньківського району (керівник Чабан Ірина Михайлівна);

розділ «Графіка»:

Очканя Кіріма – вихованця народного художнього колективу студії образотворчого мистецтва «Соняшник» Комунального закладу «Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості Полтавської міської ради Полтавської області» (керівник Юхно Катерина Василівна);

Суздалєву Анастасію – вихованку зразкового художнього колективу гуртка образотворчого мистецтва «Фенікс» Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді (керівник Малиш Катерина Сергіївна);

розділ «Декоративний розпис, народний живопис»:

Баккаєву Аміну – вихованку гуртка «Декоративний розпис» Комунального закладу «Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості Полтавської міської ради Полтавської області» (керівник Бондаренко Софія Дмитрівна);

розділ «Живопис»:

Кальницьку Анастасію – вихованку гуртка «Образотворче мистецтво» Пирятинського Центру дитячої та юнацької творчості (керівник Горбань Оксана Вячеславівна);

Пилипенко Марію – вихованку зразкового художнього колективу гуртка образотворчого мистецтва «Фенікс» Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді (керівник Малиш Катерина Сергіївна);

Старушко Юлію – вихованку художньої студії імені І. Дряпаченка Козельщинського Будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Полівко Ольга Миколаївна);

розділ «Народна лялька»:

Кошлякову Марію – вихованку гуртка «Декоративно-ужиткове мистецтво» Шишацького будинку дитячої та юнацької творчості Шишацької селищної ради (керівник Стригунова Марина Валеріївна);

Сотенко Марію – вихованку гуртка «Народна творчість» Нехворощанського Будинку дитячої та юнацької творчості Новосанжарського району (керівник Гецко Надія Іванівна);

розділ «Паперова пластика та оригамі»:

Швець Карину – вихованку гуртка «Паперовий світ» Полтавського міського центру позашкільної освіти (керівник Солодовник Аня Валеріївна);

розділ «Пап’є-маше»:

вихованців гуртка виготовлення сувенірів «Творча майстерня» Сенчанського Будинку дитячої та юнацької творчості Лохвицького району за колективну роботу «Гарбузові сини й дочки» (керівник Бакляк Оксана Євгенівна);

розділ «Писанкарство»:

Коротю Дарину, Тюренко Вікторію, Окіпняк Юлію – вихованок гуртка виготовлення сувенірів «Творча майстерня» за колективну роботу «Берегиня роду і полтавського народу» Сенчанського Будинку дитячої та юнацької творчості Лохвицького району (керівник Бакляк Оксана Євгенівна);

розділ «Художня вишивка»:

Фисун Марію – вихованку гуртка «Художня вишивка» Чутівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Ропавка Галина Мирославівна);

розділ «Художнє різьблення по дереву»:

Коваленко Анастасію – вихованку гуртка «Художнє випилювання» Гадяцького районного Будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Шимка Тетяна Вікторівна).

Дипломом ІІІ ступеня

розділ «Бісероплетіння»:

Медяник Юлію – вихованку гуртка «Бісероплетіння» Карлівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Фесенко Людмила Леонідівна);

Мироненко Поліну – вихованку гуртка «Народний умілець» Гадяцького районного Будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Грома Олена Володимирівна);

Палашову Софію – вихованку гуртка «Сувенір» Позашкільного навчального закладу центру дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради (керівник Сідько Валентина Петрівна);

розділ «Вироби з тіста, пластиліну, пластики»:

Бутенко Софію – вихованку художньої студії імені І. Дряпаченка Козельщинського Будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Полівко Ольга Миколаївна);

Постоюк Анастасію – вихованку гуртка «Майстриня» Оржицького Будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Зінченко Людмила Василівна);

розділ «Вироби із природних матеріалів»:

вихованок гуртка «Творча майстерня» Будинку дитячої та юнацької творчості Котелевської районної ради за колективну роботу «Квіткове панно» (керівник Колевид Леся Олексіївна);

Михайлюк Анжеліку – вихованку студії образотворчого мистецтва «Золота палітра» Семенівського Будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Романенко Жанна Олександрівна);

розділ «Вироби із текстильних матеріалів»:

Данько Анну – вихованку гуртка «Чарівна майстерня» Козельщинського Будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Титенко Марина Миколаївна);

розділ «Витинання»:

Кушніра Дмитра – вихованця гуртка «Юні рослинники» Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді (керівник Шаповалова Аліна Олександрівна);

розділ «Вітраж»:

Бєлову Анастасію – вихованку гуртка «Розпис» Пирятинського Центру дитячої та юнацької творчості (керівник Горбань Оксана В’ячеславівна);

Дрозда Мирослава – вихованця гуртка «Чарівний пензлик» Оржицького Будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Ведмідь Тетяна Миколаївна);

розділ «Гончарство та художня кераміка»:

вихованців зразкового художнього колективу гуртка кераміки «Обереги» Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді за колективну роботу «З минулого в майбутнє» (керівник Чех Тетяна Вікторівна);

Наконечну Олександру – вихованку гуртка «Чарівна глина» Опішнянського Будинку дитячої та юнацької творчості Зіньківського району (керівник Чабан Ірина Михайлівна);

Осипчук Любов – вихованку гуртка «Гончарик» Комунального закладу «Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості Полтавської міської ради Полтавської області» (керівник Григоренко-Громова Вікторія Олексіївна);

розділ «Графіка»:

Боровик Діану – ученицю Полтавської дитячої художньої школи (викладач Шрамко Ірина Михайлівна);

Євдокімову Катерину – вихованку гуртка «Юний художник» Глобинського районного Центру дитячої та юнацької творчості (керівник Дзеса Аня Миколаївна);

розділ «Живопис»:

Кунича Валентина – вихованця гуртка «Дім фантазій» Полтавського міського центру позашкільної освіти (керівник Сербіна Марина Анатоліївна);

Одинець Альону – вихованку гуртка «Образотворче мистецтво» Диканського районного Будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Кравченко Анжела Олександрівна);

Рашевську Олександру – вихованку студії образотворчого мистецтва Сенчанського Будинку дитячої та юнацької творчості Лохвицького району (керівник Бандурко Надія Василівна);

розділ «Народна лялька»:

Пліша Олексія – вихованця гуртка виготовлення сувенірів «Віночок творчості» Полтавського районного Будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Онофрійчук Лариса Володимирівна);

розділ «Паперова пластика та оригамі»:

Когтєву Анну – вихованку гуртка «Сувенір» Лохвицького міського центру дитячої та юнацької творчості (керівник Каблучка Світлана Іванівна);

Супрун Дарію – вихованку гуртка «Народні промисли» Будинку дитячої та юнацької творчості Кременчуцької районної ради (керівник Кошман Ірина Михайлівна);

розділ «Писанкарство»:

Бабінець Наталію – вихованку зразкового художнього колективу гуртка «Творча майстерня народного декоративно-ужиткового мистецтва «Барвінок» Карлівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Колодяжна Світлана Григорівна);

розділ «Художня вишивка бісером»:

Гарбуз Віталіну – вихованку гуртка «Рукоділля» Машівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Марчук Наталія Олександрівна);

розділ «Художнє різьблення по дереву»:

Демченко Анну – вихованку гуртка «Початкове технічне моделювання» Полтавського районного Будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Терентьєв Юрій Олексійович);

розділ «Шиття одягу»:

Теремецьку Анну – вихованку зразкового художнього колективу гуртка «Театр мод «Силует» Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді (керівник Теремецька Тетяна Іванівна).

Грамотою за досягнуті успіхи

Борщ Ярославу – вихованку гуртка «Чарівна майстерня» Козельщинського Будинку дитячої та юнацької творчості;

Вохтоміна Дмитра – вихованця гуртка образотворчого мистецтва «Барви», Тяска Дмитра – вихованця гуртка декоративно-прикладного мистецтва «Креатив» Будинку дитячої та юнацької творчості Решетилівської міської ради;

Гарькаву Марію – вихованку гуртка «Барви природи» Карлівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості;

Демченко Владиславу, Калюжну Лізу, Мирошниченко Аліну – вихованок зразкового художнього колективу гуртка «Творча майстерня «Струмочок» Зіньківського будинку дитячої та юнацької творчості;

Євдокимову Наталію – вихованку гуртка «М’яка іграшка» Гадяцького районного Будинку дитячої та юнацької творчості;

Жорняк Анну – вихованку гуртка «Візерунок» Нехворощанського Будинку дитячої та юнацької творчості Новосанжарського району;

Зінченко Марію, Калюжну Єлизавету, Песчанську Варвару – вихованок гуртка «Чарівна майстерня» Полтавського міського центру позашкільної освіти;

Калюха Максима, Небабу Євгенія, Березку Богдана – вихованців гуртка «Квіткова фантазія» Будинку дитячої та юнацької творчості Котелевської районної ради;

Колеснікову Ярославу – вихованку дитячо-юнацького клубу «Товариш» Позашкільного навчального закладу «Полтавський міський центр дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання»;

Корніяченко-Митрошкіну Олександру, Сичову Вікторію – вихованок гуртка «Дивосвіт кольорів», Тацинець Марійку – вихованку гуртка «Декоративно-прикладне мистецтво» Лубенського районного центру дитячої та юнацької творчості;

Мохніч Вікторію – вихованку гуртка «Чарівна стрічка» Пирятинського Центру дитячої та юнацької творчості;

Олійник Дарину – вихованку гуртка «Мистецтво нашого народу» Оржицького Будинку дитячої та юнацької творчості;

Перехрест Софію – вихованку народного художнього колективу студії образотворчого мистецтва «Соняшник» Комунального закладу «Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості Полтавської міської ради Полтавської області»;

Пилипенко Софію, Чебан Анастасію та Катерину – вихованок студії образотворчого мистецтва «Золота палітра» Семенівського Будинку дитячої та юнацької творчості;

Плетінець Віолету – вихованку гуртка «Палітра» позашкільного навчального закладу центру дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради;

Русин Анну – вихованку гуртка бісероплетіння «Сходинки» Хорольського районного Центру дитячої та юнацької творчості;

Смірнову Катерину – вихованку гуртка виготовлення сувенірів «Берегиня» Полтавського районного Будинку дитячої та юнацької творчості;

Таратуту Іллю – вихованця гуртка «Юні друзі природи» Глобинського районного Центру дитячої та юнацької творчості;

Українця Богдана, Черевань Дар’ю – учнів Полтавської дитячої художньої школи;

Якімцову Олександру – вихованку гуртка «Чарівна глина» Опішнянського будинку дитячої та юнацької творчості Зіньківського району.