Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Назвали переможців Чемпіонату Полтавської області з легкоатлетичного кросу пам’яті Майстра спорту Віктора Даценка

Понад 60 бігунів взяли участь в легкоатлетичному кросі пам’яті заслуженого тренера, Майстра спорту Віктора Даценка, що відбувся 6 квітня в Миргороді на території «Березового Гаю». На святкове відкриття змагань зібралися представники п’яти команд, начальник відділу молоді і спорту В.О. Козлова, віце-президент Федерації легкої атлетики Полтавської області О.В. Горбачов, директор ДЮСШ м. Миргород В.Л. Макушенко.

Про це повідомили у Миргородській міській раді.

Кросовий біг – найдоступніший вид легкої атлетики, який користується популярністю серед молоді та людей старшого віку, одне з найбільш поширених легкоатлетичних змагань. Біг проводиться на відкритому повітрі, тож свіжий подих молодої зелені й неперервна зміна вражень сприятливо діють на нервову систему, підвищують тонус організму. Боротьба учасників за перемогу розгорнулася за активної підтримки вболівальників, що зробило змагання цікавим та захоплюючим видовищем.

За підсумками командного заліку перше місце виборола команда міста Полтава, друге місце посіла команда міста Лубни, третє – міста Миргород. Команди були нагороджені кубками, медалями та грамотами.

Господарі змагань вітали учасників водою “Миргородська” та солодкими короваями. Вітаємо переможців та призерів змагань, бажаємо успіхів у навчанні та подальших спортивних здобутків.