Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Зажур-горі під Лубнами впорядкували меморіал Голодомору та пам’ятник чорнобильцям

Традиційно, як і щороку перед річницею аварії на ЧАЕС, 10 квітня територію меморіалу «Голодомор», пам’ятник чорнобильцям та «алею пам’яті» на Зажур-горі впорядковували працівники Лубенської РДА та районних служб разом з представниками громадських чорнобильських організацій.

Територію прибрали від опалого листя, вирубали чагарники, підмели алею. Кількома днями раніше тут підсаджували берізки на алеї пам’яті, а також плануються інші роботи по благоустрою.

«Питання благоустрою та дотримання чистоти і порядку в населених пунктах району не має сезонного характеру, а повинне постійно бути на контролі, якщо ми хочемо, щоб наша Лубенщина була доглянутою й ошатною», – впевнена голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко. 

До акції також долучилися заступник голови РДА Ігор Нестеренко, керівник апарату Олена Пірова, начальник відділу з питань оборонно-мобілізаційної роботи та цивільного захисту райдержадміністрації, голова правління районної організації ВГО «Союз Чорнобиль України» Микола Чудак та багато інших.