Ви тут:
Суспільство Україна 

“На закупівлю та модернізацію озброєння та військової техніки у 2019 році передбачено 11,5 млрд гривень”, — Міноборони

Оснащення військ сучасними зразками озброєння та військової техніки є одним із безперечних пріоритетів в розбудові Збройних Сил України. На цьому наголосив заступник директора Департаменту фінансів Міністерства оборони України Сергій Винник, інформує прес-служба відомства.

Він повідомив, що у 2018 році завдяки виділеному фінансовому ресурсу на ці потреби було суттєво поліпшено якісні характеристики окремих зразків ракетно-артилерійського озброєння українського виробництва, що підтверджено нещодавно проведеними випробуваннями. За його словами, у 2019 році зазначена робота продовжиться. Зокрема планується подальше удосконалення цього озброєння, його серійне виробництво та закупівля для потреб Збройних Сил України.

У цьому році на закупівлю та модернізацію озброєння та військової техніки під виділений ресурс у розмірі 11,5 млрд гривень планується поставити для потреб оборони понад 800 одиниць автомобільної техніки, 600 одиниць техніки зв’язку, понад 270 одиниць ракетно-артилерійського озброєння, понад 200 одиниць бронетанкового озброєння і техніки, 3000 одиниць стрілецького озброєння, а також іншого озброєння і військової техніки.

“Окрім того, в інтересах Збройних Сил України заплановано проведення двадцяти дослідно-конструкторських робіт, — повідомив Сергій Винник, додавши, що у поточному році під виділений ресурс у розмірі 4 млрд гривень планується відремонтувати більше 5 тисяч одиниць озброєння та військової техніки”.