Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

На “Ворсклу” подають до суду

Артур Загорулько має фінансові претензії до «полтавців».

За інформацією сайту вболівальників “Ворскли”, Всеукраїнська асоціація футболістів-професіоналів повідомила, що до неї раніше звернувся Артур Загорулько з проханням надати юридичну допомогу для примусового стягнення з ФК «Ворскла» (Полтава) заборгованості, яка утворилася через невиконання умов контракту.

У результаті направлення відповідних документів та після розгляду справи Палатою з вирішення спорів ФФУ прийнято рішення про задоволення вимог Загорулька. Дане рішення може мати для «Ворскли» негативні наслідки у вигляді заборони реєстрації будь-яких нових футболістів. Якщо полтавський клуб, звісно, не проведе повний розрахунок з своїм колишнім гравцем.

Артур Юрійович Загорулько (нар. 13 лютого 1993, Одеса, Україна) — український футболіст, нападник. Найкращий бомбардир молодіжного чемпіонату України 2014—15 у складі молодіжної команди донецького «Шахтаря».

5 серпня 2016 року перейшов на правах оренди до складу полтавської «Ворскли». За півтора сезони зіграв за полтавців 36 матчів у Прем’єр-лізі, забивши лише два голи і на початку 2018 року повернувся в «Шахтар».