Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Лубенщині на заміну вікон Ісківської школи використали півмільйона гривень з дербюджету

Голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко спільно з начальником відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Юлією Білокінь здійснили робочу поїздку в Ісковецьку сільську раду та спільно із сільським головою Миколою Романютою, директором місцевої школи Оксаною Ауніною обговорили основні питання розвитку населених пунктів. Про це повідомили у Лубенській РДА.

За словами голови райдержадміністрації Тетяни Качаненко, нині – найсприятливіший час для розвитку територій, наповнення бюджетів і використання коштів саме для потреб громади.

Зокрема, для заміни вікон і вхідної групи Ісківської ЗШ І-ІІІ ступенів з державного бюджету виділені кошти у сумі понад 500 тис.грн., відремонтовано шкільну їдальню і придбано новий посуд, передано у користування шкільний автобус, зроблений ремонт дитячого садочка, замінено вікна на енергозберігаючі в амбулаторії, завершуються роботи із встановлення майданчика зі штучним покриттям, серйозні кошти вкладено у ремонт доріг, облаштовано територію Шевченкової криниці тощо.

У цьому році вже виділені кошти у сумі 90 млн.грн. на ремонт дороги Лубни-Оржиця.