Ви тут:
Кримінал Суспільство 

На Донеччині правоохоронцям здався колишній бойовик

У 2014 році екс-найманець терористів з вогнепальною зброєю перевіряв на блокпосту транспорт і громадян. Після п’яти років переховувань він вирішив покаятися в протизаконній діяльності. Натомість отримав гарантовану державою можливість звільнитися від кримінальної відповідальності, інформує прес-служба ГУ НП в Донецькій області.

До поліції з повинною звернувся 42-річний житель Часів Яру. Чоловік зізнався, що не втримався перед проросійською пропагандою та відправився служити терористам.

Новобранця злочинного формування направили на блокпост у Бахмутському районі. Обов’язком озброєного чергового був огляд автомобілів та перевірка водіїв.

Через півтора місяця після свого призначення найманець дійшов висновку, що ватажки бойовиків є звичайними злочинцями. Тому покинув лави терористів та почав вести прихований спосіб життя.

Після п’яти років життя у страху перед покаранням чоловік дізнався із ЗМІ про можливість звільнитися від відповідальності і скористався цим шансом.

Колишній бойовик надав свідчення щодо своєї протиправної діяльності, які наразі перевіряють слідчі.

“Якщо буде встановлено, що на час перебування у лавах терористичної організації “ДНР” підозрюваний не вчиняв тяжких злочинів проти мирного населення, то на підставі ч. 6 ст. 260 Кримінального кодексу України чоловік буде звільнений від кримінальної відповідальності. Аби почати нове життя без постійних переховувань та страху, потрібно звернутися до поліції за номером за телефонами 095-09-46-121 або 102″, – йдеться у повідомленні.