Ви тут:
Суспільство Україна 

МВС забезпечить абсолютну безпеку на дебатах і виборах, – Арсен Аваков

Механізм підготовки правоохоронної системи такий, що я впевнений – ми проведемо другий тур виборів законно та чітко. Про це сказав міністр внутрішніх справ, під час прямого ефіру на одному з українських каналів, інформує прес-служба МВС.

“Головний ризик другого туру ми вже пройшли. Він полягав в тому, що ті кандидати, які програли, а їх 37, не визнали б результат першого туру і розпочалися б якісь масові заворушення. Ми бачимо, що у наших політиків вистачило цивілізованості для того, щоб визнати результати виборів. І ми зараз спокійно, якщо це так можна назвати, розглядаємо двох кандидатів і готуємося до другого туру”, – зазначив Арсен Аваков.

Також міністр внутрішніх справ наголосив, що коли буде прийнято рішення про місце проведення дебатів, наприклад на НСК “Олімпійський”, МВС безумовно забезпечить належний правопорядок.

“Ми проводили й Фінал Ліги чемпіонів і матчі збірної, де було протистояння. У нас є ще один ризик. 2 групи фанатів на стадіоні, що це таке? – Це поділ країни. Тому дуже важливо! Я звертаюсь до кандидатів: не розкручуйте спіраль “хто проти мене, той – агент Кремля”, “хто не зі мною, той адепт старого”. Це небезпечно! Не розділяйте країну”, – закликав Арсен Аваков.