Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Міський голова Кременчука привітав з Днем народження визволительку міста

Легендарна кременчужанка Валентина Камишнікова відсвяткувала 95 рік народження. Із цим чудовим поважним ювілеєм учасницю бойових дій Другої світової війни, визволительку Кременчука привітав міський голова Кременчука Віталій Малецький. Керівник міста наголосив, що вважає за честь бути особисто знайомим і спілкуватися з такою легендарною, героїчною та шанованою жінкою, якою є Валентина Трохимівна.

Як повідомили у Кременчуцькій міській раді, в ювілейний день народження міський голова Кременчука побажав жінці міцного здоров’я і ще довгих років життя. Він зазначив, що нащадки мають знати і розуміти, що пережили герої минулої війни і якою ціною їм дісталася перемога над ворогом. Такі люди, як Валентина Камишнікова, завжди будуть прикладом для молоді, для нового юного покоління. Валентина Трохимівна поділилися з гостями спогадами про своє життя, героїчні воєнні та повоєнні роки, розповіла, як брала участь у визволенні Кременчука в далекому 1943 році.

Керівник міста вручив іменинниці подарунки, в тому числі грошовий подарунок у сумі 5 тис. грн.. Окрім того, відтепер Валентина Камишнікова щомісячно отримуватиме стипендію міського голови в сумі 600 грн. як жителька, яка досягла 95-ти річного віку. Варто зазначити, що, крім цього, вона також від міської влади отримує міську стипендію як визволитель Кременчука.