Ви тут:
Екологія Полтавщина Суспільство 

Лохвицька ОТГ візьме участь у конкурсі екологічних ініціатив Полтавської обласної ради

До 50 тисяч гривень на власні проекти із сортування сміття, озеленення парків, зелений туризм або ж на інші екологічні ініціативи можуть отримати з обласного бюджету жителі Полтавщини. Ще стільки ж можуть докласти з бюджету своєї громади. Усе завдяки конкурсу екологічних громадських ініціатив, який в рамках обласної Програми «Екологічні ініціативи 2019 – 2021 рр.» стартував 25 березня.

Метою проекту є підвищення екокультури мешканців Полтавської області, виховання розумного та дбайливого ставлення до охорони довкілля, формування екологічного мислення у громадян у сфері охорони навколишнього середовища.

Автором та ініціатором впровадження є Полтавська обласна рада в особі голови обласної ради Олександра Біленького, повідомляють у Лохвицькій міськраді.

У рамках інформаційно-промоційної кампанії конкурсу екологічних громадських ініціатив 10 квітня на Лохвиччині побували головний спеціаліст відділу інвестиційної діяльності та проектного менеджменту Полтавської обласної ради Наталія Шийка та технічний фахівець ГО «Еколтава» Максим Макуха.

У залі засідань Лохвицької міської ради було продемонстровано презентації покрокового маршруту до реалізації екоініціатив та щодо тематики проектів, які можуть цьогоріч подаватися на конкурс.

Пізнавальною для присутніх виявилася робота в групах, завданням яких стало виявлення екологічної проблеми міста, району та напрацювання методів їх вирішення.

Результатом зустрічі стала готовність мешканців Лохвицької ОТГ взяти участь у конкурсі екологічних ініціатив Полтавської обласної ради, адже вони вже мають напрацьовані креативні ідеї вирішення екологічних проблем, зокрема щодо облаштування «зелених зон» та сортування відходів.

Подача проектів на конкурс екологічних ініціатив Полтавської обласної ради триватиме з 15. 04 до 15.05 2019 року.

Детальніше