Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Кременчужан запрошують на родинне свято

11 травня у парку «Придніпровський» у Кременчці відбудеться розважально-святкова програма «Родинне коло єднає всіх навколо».

Як повідомляють у міській раді, захід проводитимуть з нагоди Дня матері та Дня сім`ї. Традиційними організаторами родинного свята виступають управління у справах сімей та дітей виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, комунальний  позашкільний навчальний заклад «Об`єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання».

Метою проведення заходу є демонстрація творчих здобутків сімей з дітьми, популяризація сімейного відпочинку, єднання сімей вимушених переселенців з кременчуцькими родинами; сприяння розвитку творчих здібностей, естетичних смаків та уподобань сімей, стимуляція їх громадської активності; виховання пошани до сімейних цінностей, традицій української родини, української держави. Учасники програми будуть залучені до творчих і пізнавальних конкурсів, розважальних і імпровізованих ігор  і вікторин, спортивних  змагань.

Програма проводитиметься 11 травня у парку культури і відпочинку «Придніпровський» з  15.00 до 15.50 год. – реєстрація команд-учасників, о 16.00 год. – буде оголошено її старт. Учасниками сімейного свята можуть бути  родини з дітьми з міста Кременчука (незалежно від кількості дітей у родині), які подадуть заявку до оргкомітету не пізніше 12.00 год. 6 травня за адресою: м. Кременчук, площа Перемоги, буд. 2,   каб. 114 або на e-mail: 26217671@mail.gov.ua, телефон для довідок 3-61-67, 098-839-11-61.

поширити новину: