Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Кременчужан закликали перевіряти сертифікати якості, купуючи питну воду у підприємців

Питання про те, що у Кременчуці з’явилося багато підприємливих громадян, які організували бізнес на доочищенні водопровідної води та її продажу, порушила на засіданні міської комісії з питань ТЕБ та НС начальник управління розвитку підприємництва, торгівлі, побуту та регуляторної політики Людмила Жорняк. Вона зазначила, що виконавчого комітету звернулися жителі будинку № 39 по проспекті Лесі Українки, які повідомили про те, що у їх будинку продають «очищену» питну воду.

Як з’ясувалося, підприємливі громадяни за допомогою додаткового обладнання очищали звичайну водопровідну воду, її якість ніким не перевірялася, необхідних сертифікатів на продукцію продавці не мають, повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Кременчуцького міськрайонного управління ГУ Держпродспоживслужби Надія Резнікова повідомила, що лише два підприємці у Кременчуці регулярно проводять перевірку питної води, інші ж, а їх кілька десятків, працюють неофіційно, і якість питної води, яку вони продають містянам, сумнівна.

Перший заступник міського голови Володимир Пелипенко наголосив, що, купуючи «очищену» питну воду, кременчужани мають право і повинні вимагати у продавців сертифікати якості на неї. Підприємці ж зобов’язані працювати у правовому полі і мати сертифікати якості на продукт, яким торгують.