Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Кременчужан закликають складувати вуличне сміття лише в спеціально призначених для цього місцях

У Кременчуці триває весняний тримісячник чистоти та порядку. У цей час на території міста організовані та проводяться масштабні роботи з санітарного прибирання та благоустрою.

Про це йдеться на сайті Кременчуцької міської ради.

Департамент житлово-комунального господарства Кременчука звертає увагу городян на тому, що зібране вуличне сміття слід складувати лише в призначених для цього місцях. Побутове та залишкове сміття потрібно виносити в сміттєві контейнери, а опале листя, обрізане гілля та великогабаритне сміття – в спеціально відведені для цього місця. Комунальники просять дотримуватися цих правил, бо безвідповідальність деяких жителів лише навантажує та ускладнює їх роботу, – зазначається у повідомленні.

Вивіз сміття з територій контейнерних майданчиків, розташованих у межах житлових забудов, здійснюється автотранспортним підприємством щодня, а з майданчиків для великогабаритного сміття – двічі на тиждень.

Також в період проведення тримісячника чистоти та порядку КАТП – 1628 безоплатно приймає опале листя та обрізане гілля від комунальних підприємств, бюджетних організацій міста на території Деївського сміттєзвалища.