Ви тут:
Суспільство ТОП-новина 

Коли подешевшає газ для населення: назвали дату

Вже цього місяця полтавці та мешканці інших регіонів країни отримають нові платіжки за блакитне паливо.

Як розповіли у “Нафтогазі”, з 1 квітня ціна для населення знизиться на 17 копійок за кубометр.

“Ми вже виконали сьогоднішнє (3 квітня — прим.автора) доручення Прем’єр-міністра і з 1 квітня продаємо газ населенню за ціною нижче 8,55 грн”, – йдеться в повідомленні.


У той же час на підприємстві зазначили, що рішення було прийнято ще у березні.

Нагадаємо, раніше Кабінет Міністрів своїм рішенням зобов’язав НАК “Нафтогаз України” знизити ціну на газ для населення до 8,38 грн за кубометр. Про це на засіданні Уряду сказав Прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

Субсидії у травні автоматично перепризначать 3 мільйонам сімей

Щороку у травні відбувається процес перепризначення субсидій на новий рік. Цьогоріч автоматичне перепризначення субсидій стосуватиметься трьох мільйонів домогосподарств. Решті потрібно буде оновити Заяву та Декларацію про доходи.

Готівкову субсидію буде призначено тим сім’ям, в яких станом на травень-червень не буде заборгованості за комунальні послуги. Пенсіонери отримуватимуть допомогу готівкою через Пенсійний фонд та Укрпошту, ті, хто ще не на пенсії – через Ощадбанк.

Група «Нафтогаз України» — найбільша національна компанія України. Провідне підприємство паливно-енергетичного комплексу країни.

Група здійснює безперебійний транзит газу до європейських споживачів, імпортує газ, а також займається переробкою газу, нафти та конденсату на п’яти газопереробних заводах (ГПЗ), що входять до складу групи, виробляючи на них скраплений газ, моторні палива та інші типи нафтопродуктів. Компанія має фірмову мережу автозаправних станцій.