Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Колектив полтавських науковців переміг на Всеукраїнському конкурсі підручників

Завершився другий етап Всеукраїнського конкурсу підручників для 11 класу, який був організований Міністерством освіти і науки України згідно з «Положенням про конкурсний відбір проектів підручників для 5-9 і 10-11 класів для закладів загальної середньої освіти» (наказ МОН № 14 від 5 січня 2018 р.).

За підсумками конкурсу підручники із зарубіжної літератури для 11 класу (рівень стандарту і рівень профільний) авторського колективу під керівництвом доктора філологічних наук, професора Ольги Ніколенко здобули грифи Міністерства освіти і науки України, а також набрали найбільшу кількість накладів відповідно до замовлень педагогів і шкіл, повідомляють на сайті Полтавського національного педуніверситету.

Нові підручники авторського колективу під керівництвом професора Ольги Ніколенко стали абсолютними лідерами у Дніпропетровській, Харківській, Одеській, Львівській, Житомирській, Закарпатській, Запорізькій, Кіровоградській, Луганській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Херсонській, Черкаській областях.

Підручники для 11 класу авторського колективу під керівництвом професора Ольги Ніколенко продовжують лінію підручників, розпочату в 2012 році.

До підручників розроблено спеціальну онлайн-платформу, на якій розміщено електронну хрестоматію, аудіохрестоматію, відеохрестоматію, експрес-уроки, фільмотеку, мистецьку галерею та інші матеріали для навчання і викладання.