Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Головний критерій оцінки діяльності поліції – довіра людей! А її потрібно заслужити,” – Андрій Замахін

Таку настанову дав очільник поліції Полтавщини підлеглим на нараді, в якій взяли участь керівники галузевих служб Апарату і територіальних відділів (відділень) поліції області. Про це повідомляє прес-служба ГУ НП в Полтавській області.

В Головному управлінні поліції Полтавщини підбили підсумки першого кварталу 2019 року у сфері превенції і протидії злочинності, узагальнили результати діяльності поліції під час 1-го туру виборів та анонсували підготовку до 2-го етапу.

Керівник поліції області Андрій Замахін наголосив на ключових задачах, які стоять перед правоохоронцями у 2-му турі.

“Перед поліцією паритетне завдання – забезпечення прозорого і відкритого виборчого процесу, мінімізація порушень та якісне реагування на кожне повідомлення”, – сказав очільник поліції Полтавщини.

Окремо полковник поліції зупинився на прогалинах в роботі та вказав на основні вимоги – ефективне розкриття та розслідування злочинів (акцент на протидії наркозлочинності), дотримання службової дисципліни і законів.

“Серед пріоритетних завдань – налагодження взаємодії з громадськістю і засобами масової комунікації, співпраця з об’єднаними територіальними громадами, підтримання суспільно корисних проектів і покращання якості послуг”, – йдеться у повідомленні.