Ви тут:
Анонс Культура Суспільство 

«Дорогою до в’язниці»: сьогодні відбудеться прем’єрний показ фільму

За кожною камерою у в’язниці людська доля. І не одна. Сьогодні, 4 квітня о 19.00 у київському Будинку кіно відбудеться прем’єрний показ документального фільму «Дорогою до в’язниці» виробництва студії Real Stories Production (2019).

Про це повідомляє Асоціація УМДПЛ.

Фільм також має правозахисну мету — не тільки показати порушення прав людини «по той бік колючого дроту», а й підняти проблему необхідності підвищення стандартів утримання в’язнів. Належні умови утримання у Європі сприяють кращій соціалізації в’язнів після відбування покарання і це, відповідно, дає значно менший відсоток рецидивів порівняно з українською статистикою. «Вбивці і грабіжники, злодії та шахраї. В’язниця стала їхнім домом. Етапи стали їхніми мандрами». Але, перш за все, люди. І їхнє тримання ізольовано від суспільства та ще й у поганих умовах, кажуть правозахисники, точно не сприяє зменшенню рецидивів та кращому життю на волі.

Дата та місце проведення: 4 квітня о 19:00 у Синій залі Будинку кіно (м. Київ, вул. Саксаганського, 6). Вхід вільний.

Офіційний трейлер документального фільму можна переглянути на Youtube за посиланням. Після кінопоказу відбудеться обговорення, де буде можливість поспілкуватися із режисеркою та правозахисниками про проблеми дотримання прав людини у місцях несвободи та кінематографічний бік в’язниці зсередини.