Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

Допомогти новонародженим із серцевими недугами: у Кременчуці відбудеться благодійний фотокрос

Фотокрос проводять у рамках акції «Дитяче серденько, живи!» Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця», яка триває у  Кременчуці з 1 квітня по 4 травня.

27 квітня молоді та активні вийдуть на вулиці міста, щоб не тільки взяти участь у весняному фотокросі, який стане поєднанням елементів фото-конкурсу, флешмобу і міського орієнтування, а також допомогти новонародженим дітям із серцевими недугами. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Нагадуємо, що організаторами акції в місті Кременчуці є Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, управління у справах сім`ї, дітей та молоді, Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця».

Всі кошти, зібрані під час благодійного фотококросу, будуть спрямовані на реалізацію головної мети акції «Серце до серця 2019» – придбання медичної апаратури, якою в Міському пологовому будинку надаватимуть допомогу новонародженим дітям із вадами серця.

Більш детальну інформацію щодо участі в фотокросі «Дитяче серденько, живи» можна отримати за телефоном: 068 – 018 – 18 – 95.