Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

До 30 квітня жителі Полтавщини можуть здати зброю та уникнути відповідальності

З 1 квітня на Полтавщині стартував місячник добровільної здачі зброї. Про це повідомляє прес-служба ГУ НП в Полтавській області.

У визначений термін (з 01 до 30 квітня) особа, яка добровільно здала у поліцію зброю (вогнепальну і холодну), бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої, звільняється від кримінальної відповідальності відповідно до ч. 3 ст. 263 Кримінального кодексу України.

В іншому випадку – громадянин стає порушником правил їх обігу (користування населенням) і підлягає кримінальній відповідальності відповідно до ч. 1-2 ст. 263 КК України.

“Для отримання більш детальної інформації просимо звертатися до територіальних відділів (відділень) поліції або дільничних офіцерів поліції за місцем вашого проживання або тимчасового перебування. Якщо Вам відомі факти незаконного зберігання зброї, боєприпасів або вибухівки громадянами, негайно повідомляйте про це в поліцію (102). Адже неправильне поводження з ними може спричинити фатальні наслідки як для самого порушника, так і для оточуючих”, – йдеться у повідомленні поліції.