Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Чотири роки тому, 15 квітня, в АТО загинув наш земляк Олександр Чирцов

Олександр Чирцов народився 24 травня 1977 року в смт Десна Козелецького району Чернігівської області. Разом з родиною мешкав у Кобеляках, потім – у Артемівську (нині – Бахмут) на Донеччині. Родина Чирцових походить із Кобеляків (родове прізвище Лоза), постійно проживала в Артемівську Донецької області. Про це йдеться на сторінці Книга пам’яті полеглих за Україну у Facebook.

З початком військових дій на сході Олександр із сім’єю переїхав до Полтави. Протягом зими 2013—2014 років перебував на Майдані Незалежності у Києві, був активним учасником Революції Гідності.

На початку 2015-го пройшов підготовчі курси санінструктора, у лютому добровольцем вирушив до зони бойових дій, де служив на посаді санінструктора та інструктора зі стрілецької справи окремої добровольчої роти “Карпатська Січ”.

Загинув 15 квітня 2015-го року внаслідок прямого влучання артилерійського снаряду у розташування медичної частини в селищі Піски Ясинуватського району. Осколок від снаряда поцілив Олександру в серце.

Похований у Кобеляках 18 квітня 2015-го.

У полеглого героя залишилась мати, дружина та маленька донька.

13 квітня 2016 року у Кобеляках відкрили пам’ятний знак воїнам, які загинули під час проведення антитерористичної операції на сході України, серед них є й ім’я Олександра Чирцова.

Ім’я Олександра Чирцова занесено до Книги Пошани Полтавської обласної ради (посмертно, рішення президії Полтавської обласної ради від 4 березня 2016 року).