Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Через спалювання трави протягом березня на Полтавщині сталося 99 пожеж

8 квітня, під час апаратної наради, в. о. начальника Управління з питань цивільного захисту Полтавської ОДА Андрій Коваленко розповів про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні ситуації та небезпечні події, які виникли на території області.

“Протягом березня виникла 221 пожежа та один вибух твердопаливного котла опалювання. З них: у 49 спорудах житлового призначення, 62 — нежитлового призначення, 17 на автотранспорті, 99 — на відкритих територіях. На даний час велика кількість пожеж на відкритих територіях через спалювання сухої рослинності та сміття”, – повідомив Андрій Коваленко.

Внаслідок пожеж загинули 10 людей, травмованих 4 людини, врятованих — 5 людей.

“У районах необхідно активізувати роботу щодо інформаційного упередження спалення сухої рослинності. Адже це негативно впливає як наше здоров’я, так і навколишнє середовище. Виявлені випадки потрібно фіксувати разом з поліцією”, – зазначив т. в. о. Голови Полтавської ОДА Роман Товстий.

Протягом березня в області сталася одна надзвичайна ситуація та 321 небезпечна подія. Внаслідок, яких залинули 42 людини, з них одна дитина.

Сталося 56 ДТП, під час яких загинули 17 людей, з них одна дитина, травмованих — 56 людей, з них 7 дітей.

“24 березня ввечері в акваторії річки Дніпро Крюківського району Кременчука, під час перепливання річки з острову на моторному човні, сталося його перекидання. У човні знаходилось дві дівчини (2000 та 2001 років народження) та троє чоловіків (1992, 1994, 1995 років народження). Громадянка 2000 р. н. самостійно добралася до берега та повідомила про те, що сталося. Пошуковими роботами займаються представники ГУ ДСНС у Полтавській області, КУ «Кременчуцька рятувально-водолазна станція» та водної поліції. Станом на 8 квітня знайдено тіла трьох чоловік. Пошуки зниклої дівчинки тривають”, – повідомив Андрій Коваленко.

Протягом березня сталося 7 нещасних випадків з людьми на воді, під час яких загинули 10 людей та 4 — врятували. Це крім того нещасного випадку, який стався 24 березня.

Внаслідок погіршення погодних умов (12 та 22 березня) сталося два випадки вимкнення від електропостачання. Фахівці оперативно відновили електропостачання.

Також протягом минулого місяця сталося 7 випадків отруєння людей. З них 5 — токсичними та іншими небезпечними речовинами, – 2 випадки харчового отруєння (внаслідок споживання неякісних продуктів харчування). Внаслідок отруєння постраждали 8 людей, з них одна дитина.

13 нещасних випадків, з яких 3 — на виробництві.

З початку року на території області виникло 698 небезпечних ситуацій, а це на 26% більше, ніж минулого року. А кількість загиблих збільшилась на 10%.