Ви тут:
Суспільство Україна 

Блогер Андрій Полтава прокоментував вибір українців та закликав нікого не ображати (ВІДЕО)

Відомий блогер Андрій Полтава розмістив відео на YouTube, де поділився своїми враженнями від результатів 1-го туру президентських виборів. Зокрема, він наголосив, що наразі ображати один одного – неправильний підхід.

“Ви серйозно вважаєте, що те, що Порошенко вийшов до другого туру – це погано? Погано – це коли б Зеленський був у першому турі, якби він одразу став зараз Президентом. Погано – це якби в другому турі були Зеленський і Тимошенко. Давайте реально. Ви розумієте, що під час війни, під час того, що зараз відбувається в цій розкраденій країні, весь негатив людей на Президентові. Це просто в нас у крові – звинувачувати когось одного. Якийсь умовний цар, який не зробив добре. І так думає більшість, взагалі, більше ніж ті 30%, які проголосували за Зеленського, перекладають усі проблеми на чинного Президента. Тому, за цих умов, – а ще враховуйте і російську кампанію проти Президента, як інші кандидати працювали проти нього, але, незважаючи на це, він вийшов у другий тур”, – сказав він.

Читайте також: Нагадаємо, на Полтавщині вже підрахували 100% протоколів з виборчих дільниць.

Також Андрій Полтава наголосив, що наступні декілька тижнів будуть дуже важливими і українцям варто стримуватися від взаємних образ. 

“Одразу хочу наголосити – не треба ображати нікого, це неправильний підхід, абсолютно. Так сталося, що нам доводиться жити всім разом в Україні. Люди по-різному сприймають життя, їх розумовий стан дуже диференційований і в дуже в широкому діапазоні. Тому я взагалі дуже щасливий, що за Зеленського взагалі не 87%, як у Росії”, – говорить блогер.

Довідково. Згідно з даними “Вікіпедії”, Андрій Анатолійович Карпов народився 28 вересня 1976 року. Навчався у полтавській ЗОШ № 9 та СПТУ 9. Закінчив Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка, отримав освіту інженера-електромеханіка. Андрій відомий за власним проектом «Вата Шоу» на однойменному каналі в YouTube. В основному займається бесідами з росіянами в ЧатРулетці на політичні теми. Зараз має більше 140 тисяч підписників на основному каналі.