Ви тут:
Відео Суспільство Україна 

“Антитіла” презентували пісню “Hello” (ВІДЕО)

Сьогодні гурт “Антитіла” презентували титульну роботу й однойменну пісню до альбому “Hello”.

Про це стало відомо зі сторінки гурту у Фейсбук.

“Пісня «Hello» — це титульна робота з альбому, над якою ми дуже довго працювали. Більше 30 варіантів зведення і мастерингу, Тарас Тополя чотири рази переписував текст, щоб максимально передати ту емоцію і той посил, які – тут акцентуємо – вся Наша Команда вважала найважливішими. Тобто ми робили її такою, щоб вона повністю заслужила звання титульної композиції. Так, вона драматична. Так, вона доволі тривожна. Але це наше життя і це ті речі, про які ми не маємо права мовчати”, – йдеться в описі кліпу.

В основі сюжету: постапокаліптична історія. Головний герой, якого зіграв Олексій Веренчик, фронтмент гурту Detach, повертається на планету Земля після ядерного апокаліпсису, аби перевірити чи придатна земля для життя. Олексій не тільки зіграв головну роль, а й виступив режисером.

“На зйомках “Hello”, було цікаво, не без пригод. Ми мало не втопили камеру. Знімали кліп близько чотирнадцяти годин. Нам було потрібно болото в кадрі, і дорога, і поле – при цьому часу на переїзди не було. Дивним чином знайшли поле у Києві, яке поєднувало в собі все, що ми шукали. Машину з кліпу знайшли на смітнику, а рояль, на якому грає Тарас, купили на одній платформі онлайн-об’яв. Мій костюм, до речі – справжній костюм пілота. Купили в одному з військторгу”, – поділився враженнями Олексій Веренчик.

Нагадаємо, 15 червня у Полтаві на стадіоні “Ворскла” відбудеться концерт гурту “Антитіла” у рамках стадіонного туру. Спеціально для туру спроектували унікальну конструкцію сцени у формі напівкола, шириною більше 40 метрів і заввишки з 5-ти поверховий будинок. Вона міститиме в собі понад 200 квадратів екранів і сотні світлових приладів, а для її перевезення залучать 6 великогабаритних вантажівок, йдеться на сторінці “Антитіл” у Фейсбук.