Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Активісти прифронтового Торецька обміняються з жителями Горішніх Плавнів саджанцями дерев

10 квітня о 16.00 у Горішніх Плавнях на набережній біля Алеї Слави розпочнеться акція «Свої гаї». Місто долучиться до неї разом із ще 9 містами України.

5 квітня активіст із прифронтового Торецька Володимир Єлець, який є головою ГО «Твоє нове місто», вирушив у подорож 9 містами України для обміну саджанцями дерев та кущів, повідомляють “Горішні Плавні Online” з посиланням на сайт “Вчасно“.

«Основна мета акції – єднання міст України, покращення екології. Ми хочемо озеленити міста і символічно побрататися з містами шляхом обміну землею. Тобто, крім того, що ми висаджуємо рослини з цих міст, ми ще й привозимо землю. І навпаки – землю з нашого Торецька веземо у ці міста», — розповідає голова ГО «Твоє нове місто» Володимир Єлець.

За словами Володимира, для того, щоб саджанці кущів і дерев не стали об’єктами наживи вандалів і прижилися на нових місцях, міста будуть обмінюватися найпростішими породами рослин: липою, калиною, ялівцем тощо.

У Торецьку дерева висадять у міському парку та скверах під час загальноміської толоки, що запланована на 14 квітня.

“Також ми плануємо нанести на інтернет-карту точки геолокації цих дерев і кущів, щоб можна було слідкувати за їхнім станом через кілька років», – зазначив він.