Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

Абу-Дабі зникла картина Леонардо да Вінчі “Спаситель світу” вартістю 450 млн дол

Всесвітньо відома картина Леонардо да Вінчі “Спаситель світу” зникла в Об’єднаних Арабських Еміратах, де її повинні були виставити в філії Лувра в Абу-Дабі. Співробітники художнього музею скасували показ картини без пояснення причин, повідомляє канал “Прямий” з посиланням на The New York Times.

“Співробітники Лувру в Абу-Дабі негласно повідомляють, що не знають, де знаходиться полотно. У департаменті культури і туризму Абу-Дабі також відмовляються роз’яснити ситуацію”, – йдеться в публікації.

Зараз між Парижем і Абу-Дабі проводяться консультації, проте слід дорогоцінного полотна загублений.

До 2017 року картина “Спаситель світу” належала російському мільярдеру Дмитру Риболовлєву. Тоді він продав її з аукціону Christie’s в Нью-Йорку за 450 мільйонів доларів.

Новим власником безцінного шедевра, за інформацією видання, став принц Бадр бен Абдалла бен Мухаммед бен Фархан Аль Сауд.

“Представники Christie запевняють, що після торгів передали картину департаменту культури та туризму Абу-Дабі. Французька влада висловила надію на те, що картина незабаром знайдеться і буде виставлена ​​для широкої публіки”, – йдеться у повідомленні.